طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

طراحی وب سایت کارخانجات:

اگر برای کارخانه یا کارگاه تولیدی خود به طراحی سایت نیاز داشتید می توانید در این زمینه به ما اعتماد کنید، گروه طراحی سایت لومیکس با تیم حرفه ای طراحی سایت خود می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب شما باشد.

طراحی سایت مانند کاتالوگ و ویترینی است برای معرفی شما و تجارتتان حالا در هر زمینه ای که به فعالیت مشغول هستید ، شما می توانید طراحی وبسایت را انجام داده و در آن به معرفی و نمایش محصولات و یا انواع خدمات خود بپردازید و طراحی سایت خود را به نمایش دیگران بگذارید تا از طراحی سایت شما استفاده مفید کنند .

در طراحی سایت خود صفحه های مختلف قرار بدهید که حاوی اطلاعات و داده های شما باشند و در نهایت سازماندهی و نگهداری آن صفحات را عهده دار شوید و بازدیدکنندگان را با توجه به نیازهایی که دارند به سمت وب سایت و طراحی سایت خود هدایت کنید . با داشتن یک طراحی سایت متفاوت و عالی خود را به همه مشتریان بشناسانید و از رقبای خود پیشی بگیرید .

طراحي سايت كارخانه ها و مراكز صنعتي هم یکی از انواع طراحی وب سایت است که با توجه به درخواست های مشتریان طراحی و پیاده سازی آن انجام میشود و بیشتر جهت معرفي نمودن خدمات و محصولات و يا فروش بعضی از محصولات کارخانه آن هم به شکل اينترنتي انجام مي شود.

همواره با پيشرفت چشم گیر و روز افزون در دنیای اينترنت موضوع و موردی که بیشتر از همه برای صنایع مختلف و تجارت های گوناگون مورد نياز است داشتن یک وب سايت حرفه اي در تمامي صنايع و کارخانجات است .

دامنه پیشرفت در دنیای مجازی تا بدانجا رسیده که صنایع بزرگ نیز مشتاق سرمایه گذاری در این وادی شده اند. امروزه بیشتر کارفرمایان بر این باورند که نمی شود با روش های قدیمی در بازار رقابت ماندگار شد و همین انگیزه ای شده برای صنایع بزرگی و کارخانجات تا سفارش سایت برای کارخانه را در اولویت تیم تبلیغاتی خود قرار دهند.

از سوی دیگر طراحی سایت برای کارخانه کار بسیار حساس و ویژه ای است، چرا که درست عمل نکردن در طراحی سایت کارخانه می تواند بازاریابی اینترنتی آن را به چالش کشانیده و موجبات رسانیدن ضرر و زیان به واحد تولیدی شود؛ ولی اگر طراحی سایت کارخانه به درستی انجام گیرد، گام بزرگی در نزدیک کردن به اهداف کارخانه که همان بازاریابی و معرفی و فروش محصولات آن می شود.

 

 

 

همان طور که می دانید یک طراحی سایت حرفه ای می تواند در حفظ و البته بالابردن جایگاه واحد صنعتی یا کارخانه در فضای مجازی نقس بسزایی داشته باشد، به دنبال این کار موجبات رضایت مشتریان را فراهم بیاورد.

 

نکته حایز اهمیتی که در طراحی سایت کارخانه باید در نظر گرفته شود این است که باید بر کیفیت و جزئیات و زیبا جلوه دادن محصولات به مشتریان تاکید شود. در طراحی سایت این گونه از وب سایت ها جذابیت های بصری بسیار مهم است. معرفی کامل و جامع محصولات می تواند تضمین خوبی برای کیفیت محصولات در طراحی سایت باشد.

در طراحی سایت کارخانجات باید علاوه بر معرفی محصولات و منسوجات، عکس های باکیفیت و با بزرگنمایی خوبی در معرض دید مشتریان قرار داده شود.

اگر طراحان سایت کارخانه صفحه ای برای پیشنهادات و انتقادات مشتریان در نظر بگیرند که مشتریان آزادانه نظرات خود را درباره محصولات کارخانه بازگو کنند، مطمئنا تیم تولیدی با در نظر گرفتن این پیشنهادات به کیفیت محصولات تولیدی حساس تر شده و سعی در جلب رضایت مشتری می کنند.

طراحی سایت برای کارخانه باید به گونه ای طراحی شود که قابلیت تغییر به زبان های دیگر ترجیحا بعد از فارسی، انگلیسی و عربی و.. را داشته باشد؛ چرا که برای ارتباط با مشتریان خارجی امر مهمی برای طراحی سایت تلقی می شود.

همچنین در طراحی سایت کارخانه صفحه ای مجزا برای معرفی سوابق و تمام محصولات آن و همچنین هیات مدیره وجود داشته باشد تا به نیاز کاربران کنجکاو در این زمینه پاسخ داده شود. 

به تمامی نکات مربوط به طراحی سایت کارخانه باید توجه ویژه ای داشت از جمله محتوا و سئوی سایت ، اگر وب سایت کارخانه شما دارای محتوای عالی و غیر تکراری باشد کاربر را مجبور به ماندن در طراحی سایت می کند و او تمایل پیدا می کند تا از تمام صفحات سایت طراحی شده دیدن کند و زمان بیش تری را در آن صرف کند . برای بالاتر دیده شدن در جستجو ها نیز بهتر است که تمامی نکات مربوط به سئوی سایت را رعایت کرده و در نظر بگیرید .

طراحی وب سايت حرفه اي علاوه بر اینکه به معرفي جامع و کامل آن واحد صنعتي خاص می پردازد و نقش بسزايي در گسترش و معرفی آن دارد، در افزايش دادن فروش محصولات کارخانه و صنعت مورد بحث و سود و درآمد آن نيز نقش اساسی و موثري را اجرا و ايفا مي كند.

این روزها به علت وجود بازار های گسترده در زمینه صنعت و با افزايش رقابت فراوانی که در بازارهاي داخلي و خارجي وجود دارد ، هر يك از صنايع موجود در صدد معرفي بهتر و پر رنگ تر محصولات صنعتي خود از طریق طراحی سایت هستند و سعی دارند تا تمايز آنها با ديگر محصولات مشابهی که در حال حاضر در بازار موجود اند را نشان دهند . از اين رو برای رسیدن به این هدف طراحي سايت كارخانه اي و طراحی وب سایت صنعتی كمك بجا و بسزايي را در به تحقق رساندن اين امر دارد .

اگر قصد تهیه و طراحی سایت کارخانه را برای کار خود دارید در انتخاب شرکتی که قصد همکاری با آن را دارید دقت کنید ، شرکت طراحی سایت لومیکس با داشتن تیمی مجرب و سابقه ی طولانی و چند ساله در زمینه طراحی انواع سایت های شخصی و سایت های صنفی و با بکار گیری گرافیک بروز و سیستم مدیریت محتوای ساده و اسان برای انجام پروژه های شما اعلام امادگی می کند .

اغلب سایت های حرفه ای صفحه ای به نام فروش آنلاین محصولات دارند که این اقدام می تواند برای مشتریانی که با مشکل رفت و آمد مواجه هستند، مفید باشد که از طریق سفارش آنلاین نسبت به خرید محصولات مورد نظر خود اقدام کنند.

اگر طراحی سایت کارخانه به گونه ای باشد که امکان درج اخبار مربوط به پیشرفت ها، آخرین محصولات، مقام ها و رتبه هایی که در سطح جهانی یا کشوری کارخانه کسب کرده یا می کند، در بازدید و فروش محصولات تاثیر زیادی دارد. طراحی سایت کارخانه می تواند با تعداد ماژول بیش تر و یا کم تر طراحی شود و این مورد فقط به دارنده سایت بستگی دارد که طراحی سایت کارخانه را چطور انجام دهد تا بتواند نیاز های  خود را براورده سازد و از طراحی سایت به نحو احسن استفاده کند .

در طراحی سایت کارخانه نباید صفحه معرفی نمایندگی های خدمات پس از فروش را از یاد برد چرا که مشتریان در بیشتر مواقع پس از خرید محصولی سوالاتی درباره چگونگی استفاده یا مشکلات احتمالی در رابطه با آن مواجه می شوند که با تماس با یکی از نمایندگان می توانند مشکل خود را حل کنند.

از زمانی که شما تصمیم به طراحی وب سایت صنعتی و طراحی پورتال کارخانه می گیرید مشاورین ما در کنار شما خواهند بود و در تمام مراحل انجام پروژه شما را یاری می رسانند ، از مرحله ی اول اتود کار و طرح اولیه وب سایت را در اختیارتان می گذارند وشما میتوانید طرح مورد نظر خود را به صورت کاملا اختصاصی سفارش دهید .

طراحی سایت کارخانه برای شما مشتریان عزیز کاملا به صورت اختصاصی قابل انجام است ، طرح اولیه در اختیارتان قرار داده شده و با نظر شما بقیه کار انجام می گیرد و بعد از تایم مشخصی هم طراحی سایت تمام شده و وب سایت کارخانه به شما تحویل داده می شود .

از جمله نمونه طراحی سایت های کارخانه که توسط این مجموعه انجام شده است می توان به وب سایت های زیر اشاره کرد :

گروه صنعتی گلبافت

شرکت گلریس

کوشش رادیاتور

بوژنه

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.