برنامه سایت ساز

برنامه سایت ساز

برنامه سایت ساز و فواید آن :

برنامه سایت ساز به ابزارهایی اطلاق می شود که کاربران بدون اینکه از دنیای برنامه نویسی اطلاعی داشته باشند، می توانند یک طراحی وب سایت را بسازند و ویرایش کنند، سایت سازها به دو گروه تقسیم می شوند: آنلاین و آفلاین

سایت سازهای آنلاین نرم افزارهای تحت حمایت وب هستند که طراحی آن توسط برخی ازشرکتها صورت می گیرد و در دسترس کاربران قرار می گیرند مثل سایت ساز پرتال؛ سایت سازها به کاربران اجازه می دهند تا به طراحی سایتهای شخصی خود اقدام کنند. نوعی دیگر از سایت سازها، به کاربران اجازه ساخت و طراحی وبسایت های تجاری یا تبلیغاتی را می دهند.دسته دیگر از سایت سازها نیز وجود دارد که کاربران با آن مدیریت محتوا را به سهولت انجام می دهند.

برنامه سایت ساز تحت وب می باشد و شما با وجود برنامه سایت ساز می توانید به اسانی و بدون هیچ گونه نیازی به برنامه نویسی برای خود و دیگران طراحی سایت را انجام دهید و به کمک این برنامه سایت ساز یک طراحی سایت عالی و خوب داشته باشید . برنامه سایت ساز آماده می باشد .

سایت سازهای آفلاین نیز نوعی از نرم افزار می باشند که برروی سیستم شخصی افراد نصب و اجرا می شوند؛ این نوع طراحی سایت سازها به کاربران این امکان را می دهند که طراحی سایت مخصوص به خود را طراحی و بعد از تکمیل کردن همه مرحله ها، سایت خود را بر روی هاست و دامنه دلخواهشان راه اندازی کنند. البته این گونه از نرم افزارها به عنوان نرم افزارهای طراحی وب سایت مشهور هستند تا سایت ساز.

طراحی سایت ساز

سایت ساز چیست ؟ استفاده از سایت ساز :

  • سایت ساز در واقع نرم افزار آماده است که در آن از سیستم یا cms یا پرتال های آماده روی سرور برای طراحی سایت است و از ان برای طراحی کردن انواع سایتها استفاده می کنند .
  • سایت ساز دارای امکانات محدود و از قبل تعیین شده ای می باشد که به استفاده کننده برای مدیریت سایت یاری می رساند.
  • سایت ساز آنلاین و آفلاین تفاوتهایی باهمدیگر دارد، در استفاده از سایت ساز آنلاین معمولا از کاربران خواسته می شود قبل از هر اقدامی اول ثبت نام کنند و بیشتر برای تبلیغات، نمونه وبسایتهای راه اندازی شده توسط سامانه شان را در اختیار کاربران و مشتریان می گذارند.

امکاناتی که برنامه سایت ساز آنلاین در اختیار افراد قرار می دهند بسیار با سایت ساز آنلاین متفاوت است؛ از امکانات اولیه برای راه اندازی سایت شخصی تا امکانات پیشرفته برای راه اندازی شبکه های اجتماعی، از کارایی سایت ساز محسوب می شود. از ویژگی مهم سایت ساز می توان به سرعت بسیار بالا و رابط کابری پنل آن اشاره کرد. برای استفاده از سایت ساز نیاز به دانستن دانش برنامه نویسی آنلاین نیست. یکی دیگر از ویژگی سایت ساز خدمات و پشتیبانی فنی آن است. در صورت ایجاد هرگونه مشکل می توان به راحتی با بخش پشتیبانی سامانه تماس گرفت و مشکل را با آنها مطرح ساخت و از راهنمایی های آنها که معمولا از طریق ارسال فایل یا ویدیوهای آموزشی است، بهره برد.

زبان برنامه سایت ساز :

سایتهای ساخته شده توسط سایت سازها با دو زبان HTML یا Flash نوشته می شوند. فلش فرمتی اختصاصی دارد زمانی که به فرمت استاندارد تبدیل شود، توسط مرورگرهای اصلی پشتیبانی می شود. گرچه به دلیل مغایرت با استانداردهای وب دیگر محبوبیت خود را از دست داده است.در مقابل نرم افزارهای طراحی سایت آفلاین سایت ساز معمولا در اختیار طراحان سایتهای حرفه ای هستند، معمولا برای افراد که مناسب است که نیاز دارند صفحاتی برای مشتریان زیادتری یا وب هاست راه اندازی نمایند.

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.