طراحی سایت ارزان

1393/10/21

طراحی سایت ارزان لومیکس با توجه به تجربه طولانی و کافی ، دارا بودن رزومه ای موفق و طراحی سایت  ارزان به تعداد بالا در زمینه های مختلف و شناخت و درک درست از نیازهای مشتری های خود اقدام به تهیه و تولید پکیج و بسته های نرم افزاری طراحی سایت ارزان آماده خود کرده است. امکانات و ماژول های این بسته از طراحی سایت ارزان با توجه به نیازهایی که مشتری دارد از قبل طراحی و آماده شده است .در طراحی سایت ارزان شما می توانید در قالب مورد نظر امکانات خود را انتخاب و در همان قالب سایت ارزان پیاده سازی نمایید.  طراحی سایت ارزان یکی از روش های سریع و ارزان قیمت جهت طراحی سایت های اینترنتی شرکتی می باشد.

طراحی سایت ارزان درست نقطه مقابل طراحی سایت هایی است که با هزینه های بالا راه اندازی می شوند و برای مشتری هزینه زیادی دارند ولی متاسفانه در بیشتر مواقع دیده می شود انتظار کارفرما از طراحی سایت برآورد نمی شود، .طراحی سایت های ارزان قیمت بیشتر برای مراکزی مفید است که در زمانی کوتاه می خواهند سایتی را جهت معرفی خدمات و محصولات خود پیاده سازی نمایند که در آن فقط وجود بستری مناسب جهت حضور در دنیای مجازی اینترنت در طراحی سایت ارزان برایشان مهم است.

طراحی وب سایت ارزان قیمت لومیکس این امکان را به کاربرانی که می خواهند طراحی سایت را با هزینه و قیمت پایین انجام دهند بسیار مناسب می باشد زیرا در مدت زمان بسیار کم و امکانات بالا در مدیریت سایت ، سادگی پنل وب سایت و سریع بودن زمان طراحی سایت ، پیاده سازی و طراحی سایت ارزان خود را انجام دهند.

نیاز جامعه برای طراحی سایت ارزان بیش تر شده و شرکت لومیکس نیز به علت تجربه ای که در طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت ها دارد تصمیم گرفت که پکیج های طراحی سایت ارزان قیمت و داینامیک خود را در اختیار مشتریانی قرار دهد که می خواهند با صرف یک قیمت مناسب صاحب یک وب سایت کامل شوند .

طراحی سایت ارزان لومیکس با قیمتی مناسب و امکاناتی ایده آل و با پشتیبانی سریع و طراحی ایده آل مطابق قوانین گوگل انجام شده است

بیشتر بدانیم

طراحی سایت حرفه ای

1393/10/21

طراحی سایت حرفه ای

درجه اهمیت و کارایی طراحی سایت حرفه ای بر کسی پوشیده نیست .امروزه با بوجود آمدن شرکت های طراحی سایت متعدد و رقابت تنگاتنگی که مابین آنها برای جذب کاربران هست ، وب سایت هایی موفق تر هستند و امتیاز بیستری را کسب می کنند که علاوه بر ظاهر و ساختار طراحی سایت حرفه ای  گرافیکی مناسب و زیبا ، منحصر به فرد بودن و طراحی متفاوت آن ، سایر تکنیک های برنامه نویسی ، انتخاب متون و محتوای مناسب و کلمات کلیدی مناسب را نیز رعایت کرده باشند.

با تمام این توضیحات طراحی وبسایت حرفه ای باید حتما توسط گروهی حرفه ای و متخصص در این زمینه ، با تجربه و دارای رزومه ای کامل و موفق و قوی در زمینه طراحی وب سایت حرفه ای انجام گیرد . گرافیک زیبا و طراحی سایت حرفه ای از عوامل بسیار مهم در جذب بیشتر کاربران است . به طور معمول بازدیدکنندگان در زمانی کمتر از 20 ثانیه تصمیم خود را می گیرند که در وب سایت بمانند یا آن را سریعا ترک کرده و به سراغ سایت دیگری بروند ؟! استفاده کردن از استانداردهای بین المللی مربوط به طراحی سایت حرفه ای، باعث جذب کاربران به درون وب سایت می شود .

شرکت طراحی سایت حرفه ای لومیکس با بررسی های لازم در زمینه فعالیت شرکت و نوع مخاطبان آنها و با توجه به نیاز و خواسته کارفرما طراحی وبسایت حرفه ای را انجام داده و در تمام مراحل طراحی از نظرات و پیشنهادات کارفرما استقبال می کند تا کار گرافیک سایت بهتر انجام شود .

 

بیشتر بدانیم

طراحی اپلیکیشن موبایل و اندروید

1395/08/23

طراحی اپلیکیشن موبایل و اندروید خوب و جامع می تواند راهی آسان برای کاربر باشد تا از طریق آن با کسب و کار شما ارتباط برقرار نماید.  شما با طراحی اپلیکیشن موبایل خوب وحرفه ای این امکان را به کاربران گوشی موبایل می دهید که در حالت آفلاین نیز به شما دسترسی داشته باشند و این نکته را برای انها القاء می کنید که یک کسب و کاری حرفه ای دارید و تجارت تان برای شما خیلی جدی است.

بیشتر بدانیم

طراحی سایت

1394/05/12

طراحی سایت پروژه ای است شامل چندین پروسه مختلف که به شکلی موازی انجام می پذیرد . طراحی سایت پایگاه محکمی است برای شما تا با کمک آن با تمامی کاربران در تعامل باشید. بازدید کنندگان در همان چند لحظه اول بعد از ورود به طراحی سایت تصمیم می گیرند که در وب سایت بمانند یا آن را ترک کنند.

تکنیک های مربوط به برنامه نویسی ، انتخاب متن های درست و محتوای مناسب و کلمات کلیدی به جا و مناسب از نکات مهم در طراحی سایت می باشند که باید توسط طراحان عایت شوند .در هر زمینه ای که به فعالیت مشغول هستید می توانید برای خود یک طراحی سایت اختصاصی تهیه نمایید و با کمک آن در اینترنت به فعالیت بپردازید . قبل از طراحی سایت با یک شرکت طراحی سایت معتبر و موفق به مشورت پرداخته و نیاز های خود را با آنها در میان بگذارید . طراحی سایت لومیکس که از زیر مجموعه های شرکت طراحی سایت ایده پویا است با سابقه ی درخشان در زمینه طراحی سایت و داشتن تیم فنی و پشتیبانی قوی و حرفه ای طراحی سایت اعلام آمادگی می کند تا در زمینه های مختلف طراحی وب سایت شما را راهنمایی نماید .

شرکت طراحی وب سایت لومیکس با تسلطی که در مراحل مختلف طراحی سایت دارد با سرعت و سهولت طراحی سایت حرفه ای را به سرانجام می رساند؛ البته پرداختن به کیفیت سایت ها از دیگر مواردی است که از دیده تیزبین طراحان و برنامه نویسان این شرکت مخفی نمی ماند.

بیشتر بدانیم

طراحی سایت قالب آماده

1394/05/12

طراحی قالب سایت یکی از مرحله های مهم در طراحی وب سایت است ، زمان مربوط به طراحی قالب معمولا زیاد و وقت گیر می باشد و مدت زمان تحویل پروژه را طولانی تر می کند . استفاده از قالب های آماده هزینه طراحی سایت را برای مشتریان کاهش می دهد .شما می توانید به جای طی کردن مراحل مختلف طراحی سایت از طراحی قالب وب سایت آماده استفاده نمایید زیرا همانطور که گفته شد در یک پروژه مربوط به طراحی سایت تهیه قالب اختصاصی زمان بر خواهد بود و پروژه را به تعویق می اندازد.مشتری می تواند به جای طراحی اختصاصی گرافیکی سایت از قالب آماده استفاده نماید و به این ترتیب در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کند .

شرکت طراحی سایت لومیکس در طراحی سایت قالب آماده با توجه به شناختی که از نیازهای مشتریان خود دارد اقدام به طراحی سایت کرده و مشتریان با اطمینان خاطر از کارایی بالا می توانند از وبسایت ها استفاده لازم را ببرند.

طراحی سایت با قالب آماده که از طرف شرکت طراحی سایت لومیکس ارائه می شود، با توجه به تبحر و تجربه بسیار بالا بلندی که در زمینه طراحی انواع سایت ها در رزومه خود دارد، در بهترین حالت ممکن و در اسرع وقت تحویل مشتریان داده می شود.

شرکت طراحی سایت لومیکس با توجه به نیاز های مشتریان اقدام به تهیه قالب های آماده وب سایت کرده است تا به این ترتیب هم در زمان تحویل پروژه مشتریان صرفه جویی شود و هم هزینه های آنها تا حدودی کاهش یابد .

 

بیشتر بدانیم

بهینه سازی سایت و سئو وب سایت

1393/10/28

بهینه سازی سایت در دنیای پیشرفته امروزی که استفاده از اینترنت وIT بسیار همه گیر شده است بعنوان یک علم و تخصص به حساب می آید . پس از راه اندازی و طراحی وب سایت نوبت به قرار گرفتن در رتبه های بالای موتور جستجو( سئو و بهینه سازی سایت) میرسد که از بخش های مهم و اساسی در داشتن یک سایت به شمار می آید .

تصور اکثر افرادی که صاحب یک وبسایت می شوند این است که پس از اینکه وب سایت را با گرافیک زیبا و مناسب راه اندازی کردند و اطلاعات را با دقت کافی وارد کردند ،کارهای وب سایت را تمام شده فرض می کنند و انتظار دارند که در مرحله ی بعدی سایت آنها بازدیدکننده خوبی داشته باشد اما این تصور اصلا صحیح نیست و این افراد کاملا در اشتباه هستند . بعد از طراحی سایت نوبت به بحث با اهمیت  سئو می رسد و این یعنی وب سایت باید از لحاظ ساختار طراحی ، متن ها و محتوای سایت و سایر عوامل دورنی مطابق با معیارهای موتور های جستجو باشد تا کاربران را به سمت وبسایت بکشاند . در اینجاست که به اهمیت بهینه سازی و سئوی سایت پی می بریم .

SEO بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است و این روز ها بسیار برای طراحی سایت مهم است . سایت در کنار سئو سایت معنا می گیرد.

 

بیشتر بدانیم

بازاریابی اینترنتی,تبلیغات شبکه اجتماعی

1393/10/28

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی شبکه اجتماعی : با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و افزایش استفاده افراد از دنیای اینترنت روش های کسب درامد سنتی کم کم کنار گذاشته شده است و پیدا کردن بازار اصلی هدف برای کسب درامد تغییر کرده است . یکی از پایگاه های اساسی و مهم در رسیدن به بازار هدف وب سایت های شبکه اجتماعی هستند و به کمک طراحی سایت شبکه های اجتماعی راحت تر می توان به بازار هدف دست یافت  .

برخی به این موضوع اشاره دارند که چرا باید از شبکه های اجتماعی برای تبلیغات استفاده کرد و در پاسخ به این افراد باید گفت که تقریبا یک دقیقه از هر چهار دقیقه وقت گذرانی اشخاص مختلف در اینترنت، وقت گذرانی در یک شبکه‌ی اجتماعی صرف شده است و اگر برای یک لحظه به این واقعیت فکر نماییم متوجه شده که رقم بالایی برای مشتریان بالقوه‌ای است که به سمت سایت ما بیایند و متوجه کسب‌ وکار ما شوند .

طراحی سایت ایده پویا از معدود شرکت هایی می باشد که در بحث بازاریابی اینترنتی وارد شده و با انجام پروژه ها موفق در این زمینه یکی از قدرت مند ترین شرکت های مطرح در بحث بازاریابی اینترنتی می باشد. با کمک گرفتن از تبلیغات اینترنتی در طراحی سایت های پر مخاطب می توان یک بازاریابی اینترنتی قوی را انجام داد . بازاریابی اینترنتی طراحی سایت با استفاده از شبکه های اجتماعی موجود کاری آسان تر از روش های سنتی می باشد .

بیشتر بدانیم