طراحي وب سايت صرافي

طراحي وب سايت صرافي

براي اينكه در كسب و كار خود پيشرفت نماييد و در كل ساعات شبانه روز مشتريانتان در هر جا و مكان از خدمات شما حالا در هر صنفی که هستید ، استفاده كنند اقدام به طراحي وب سايت نماييد. طراحی وب سایت کمک می کند تا بدون وابستگی به زمان و مکانی خاص به فعالیت بپردازید و در هر ساعتی به مشتریان خود پاسخ گو باشید .

صرافي ها نيز چون با تحولات ارز و دلار سركار دارند جز صنف هاي درآمدزا و شاخص امروزي هستند .

داشتن و ساخت وب سایت در همه حال شما را یاری می رساند و شما می توانید بدون محدودیت زمانی با مشتریان خود در ارتباط مستمر باشید .

هرچه زودتر به طراحي وب سايت صرافي اقدام نماييد بهتر است زيرا از رقيبان خود عقب نمي مانيد و مشتريان ثابت و وفادار خود را نگه مي داريد.

امروزه فروش ارز از طريق اينترنت باعث بالا رفتن تعداد مشتريان مي شود و مي توان با ایجاد کردن یک حساب كاربري براي مشتريان خود در وب سايت صرافي به آن ها امکاناتی را داد تا آنها خيلي راحت به مبادله و انتقال ارز بپردازند.

طراحي سايت صرافي و طراحی سایت خدمات ارزی امكانات زير را براي مشتريان خود فراهم مي آورد از جمله :

از روش اينترنتي مي توان ارز را انتقال داد.

فروش و مبادله ارز را در سايت صرافي انجام داد.

قيمت ارز به صورت آنلاين و روزانه در سايت قرار بگيرد.

مختص مشتريان ثابت خود می توان یک حساب كاربري تشكيل داد.

بتوان مبلغي كه از فروش ارز بدست مي آيد را به حساب بانكي انتقال داد.

خبرهاي مرتبط با ارز و اقتصاد را در بخشي از سايت صرافي قرار داد.

سكه از طريق اينترنت در سايت به فروش رساند.

ویژگی های سایت صرافی

يكي از برترين ويژگي هاي سايت نرخ ارز و سکه اين است كه به روش اينترنتي معامله انجام مي شود و اين ويژگي سبب بالا رفتن مشتريان صرافي مي شود. چون مشتريان حتی به صورت غیر حضوری به آساني مي توانند ارز را به داخل و خارج كشور انتقال دهند.

و اين ويژگي باعث شده كه صرافان به فكر طراحي سايت براي صرافي خود باشند و از اين راه مشتري زياد جذب کرده و درآمد خود را پر رونق نمایند .

مشتريان نيز با در اختيار داشتن اين امكانات در سايت ترجيح مي دهند كار خود را در اين صرافي انجام دهند و شما توانسته ايد مشتري خود را نگه داريد و به مشتريان ثابت خود اضافه نماييد.

طراحی سایت صرافی

در طراحي وب سايت صرافي بايستي كليه اصول حرفه اي از جمله امنيت مربوط به مبادلات و فروش ارز در اين وب سايت ها رعايت شود زيرا عدم وجود اين مورد سبب از بين رفتن اعتماد مشتري به سايت صرافي مي شود.

از اهداف اصلي که یک طراحي سايت صرافي و طراحی سایت خدمات ارزی می تواند داشته باشد اين است كه انتقال ارز از خارج كشور به راحتي انجام شود.

یک وب سایت ارز و سکه می تواند بسیار موفق باشد، تنها با داشتن بخش فروش و پشتیبانی اینترنتی كه كليه موارد امنیتی را رعايت كرده باشد.

شركت ايده پويا با نداشتن محدوديت در طراحي اختصاصي و رعايت تمام موارد مربوط به بهينه سازي و سئو مي تواند مطابق با خواسته شما سايت صرافي حرفه اي براي شما راه اندازي نمايد و نكات امنيتي مربوط به سايت و مبادلات را به طور كامل در نظر بگيرد.

برای طراحی وب سایت های صرافی خود با تماس بگیرید

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

kami

با سلام و عرض ادب جناب مدیر لطفا یک نمونه کار برایمان ارسال کنید و در ضمن بنده سایت دو زبانه اگه بخواهم هزینه چقدر می شود و در ضمن امکان دارد خرید و فروش طلا نیز در این سایت امکان پذیر باشد لطفا بیان کنید هزینه را با تشکر