بازاریابی اینترنتی آنلاین و7 روند برتر در سال 2016

1395/06/24

صنعت بازاریابی اینترنتی آنلاین پیچیده و ناپایدار است، اما برای افرادی که برروی مسیرهای مدرن قدم بر می دارند صنعتی بسیار مهیج می باشد.

به نظر می رسد سال 2016 یکی از بهترین سال ها برای بازاریابی اینترنتی آنلاین باشد، و من پیش بینی می کنم این 7 روند، مسیر این بازی را تکان می دهد و آنرا از نو سامان دهی می کند.

بیشتر بدانیم

بازاریابی آنلاین

1395/02/05

بازاریابی آنلاین به روشی گفته می‎شود که به صورت 24 ساعت شبانه روز و بدون محدودیت جغرافیایی به مشتریان و کاربران اینترنتی خدمات ارائه می‎دهد. شرکت ها و سازمانها می‎توانند از طریق بازاریابی اینترنتی جمع وسیعی از کاربران را به سمت سایت خود روانه کرده و با ارائه محتواهای باکیفیت و جذاب، بازدیدکننده ها را به مشتریان وفادار تبدیل کنند.

بیشتر بدانیم

بازاریابی شبکه اجتماعی

1395/01/24

بازاریابی شبکه های اجتماعی چند سالی است که داغ شده و هر روز شاهد ورود شبکه های متعدد با امکانات و قابلیت های جدید هستیم. زمانی که شبکه های اجتماعی چون لینکدین، فیسبوک و ایسنتاگرام راه اندازی شدند، کسی تصور نمی کرد که این شبکه ها بتوانند در رونق کسب و کارها به این حد موفق باشند.

بیشتر بدانیم

بازاریابی اینترنتی به کمک طراحی سایت

1395/01/17

از موارد که به بازاریابی اینترنتی به کمک طراحی سایت می انجامد می توان تبلیغات اینترنتی و بازاریابی الکترونیکی ، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات بنر، لینک و کلیکی را نام برد که تاثیر زیادی بر روی هدایت مشتریان به سمت خرید کالا یا استفاده از طراحی سایت را دارند .

بیشتر بدانیم

فروش اینترنتی با طراحی سایت

1394/12/17

فروش اینترنتی با طراحی سایت ساده ترین و سریع ترین راه برای کسب درآمد محسوب می شود و میزان سودآوری و درامدزایی وب سایت ها معمولا به نوع و چگونگی طراحی سایت، خدمات ارائه شده در آن و اهدافی که سایت به آن دلیل طراحی می شود مربوط می شود.

بیشتر بدانیم

بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش

1394/12/17

از مزیت های بازاریابی اینترنتی می توان به در دسترس بودن اطلاعات نامحدود اشاره نمود، کاربران با متصل شدن به اینترنت و جستجوی کالای مورد نظرشان به سهولت می توانند در هر ساعتی از شبانه روز بدون محدودیت اطلاعات جامعی را در مورد کالاهای مورد نیازشان دریافت کنند و در صورت نیاز به آن کالا یا محصول می توانند آن را خریداری کنند و در نتیجه به افزایش فروش اینترنتی توسط طراحی سایت کمک کنند.

بیشتر بدانیم

بازاریابی محتوایی

1394/08/25

بازاریابی محتوایی در اصل هنر ارتباط برقرار کردن با مشتریان حقیقی است؛ البته بالقوه بدون اینکه فروشی در کار باشد. در بازایابی محتوایی محتوای مفید بدون چشم داشت تولید و در اختیار مخاطب گذاشته می شود البته نه هر محتوایی بلکه محتوایی که هم به درد مشتری بخورد و هم به درد معرفی محصول یا کالا یا خدمات یک شرکت یا موسسه.

بیشتر بدانیم