سئو سایت حرفه ای

سئو سایت حرفه ای

سئو یک سایت حرفه ای :

شاید این سوال را از خود بپرسید که اصلا چرا به سئوی سایت برای وب سایت حرفه ای خود نیاز دارید و سئو برای شما دقیقا چه کاری را قرار است انجام دهد ؟ اگر به سئوی سایت اهمیت ندهیم دقیقا چه چیزی را از دست خواهیم داد ؟ درجه ی اهمیت سئو برای طراحی سایت چقدر می باشد ؟

پاسخ در این است که مرتبا به صورت ماهیانه میلیون ‌ها فرد و کاربر هستند که در محیط اینترنت به گشت و گذار و جست ‌و جوی خدمات و محصولات گوناگون تان می ‌گردند و تعداد زیادی از آن ها این کار را از طریق موتور های جست‌ و جو گر همانند گوگل انجام می دهند و نتیجه ها را در گوگل می بینند پس به سئو یک سایت حرفه ای نیاز داریم .

بنابراین از دغدغه ‌های مهمی که اکثر مدیران وب سایت ها با آن درگیر هستند این است که وب سایت آن ها در جستجوی افراد در صفحه اول نتیجه ها به نمایش گذاشته شود .

اهمیت این موضوع در این است که اکثر کاربران فقط چند نتیجه اول را می بینند و به صفحه های بعدی مراجعه نمی کنند و فقط به چند مورد اول معمولا اهمیت می ‌دهند . در این صورت چرا نباید وبسایت شما در بین این نتایج باشد ؟

شما باید قادر باشید از این طریق بازدید کننده به دست اورید و به هدفی که دارید نزدیک تر شوید . راه های مختلفی برای انجام سئو و بهینه سازی سایت وجود دارد ، اول از همه این که باید طراحی وب سایت شما بر اساس اصول سئو باشد و به قول معروف سایت سئو بیس داشته باشید و تمام نکات سئوی سایت را در طراحی در نظر گرفته باشید . از کلمات کلیدی بهینه استفاده نمایید و از استفاده ی بیش از حد از آن ها پرهیز نمایید .

به سئوی تصاویر و عکس ها نیز اهمیت دهید و آن ها را فراموش نکنید . برای عکس ها از تب ALT استفاده کنید .

توجه داشته باشید که تصاویر و عکس های وب سایت از مهم ترین بخش ها می باشند و اگر شما به بهینه کردن عکس اهمیت دهید در آن صورت قادر خواهید بود که سئوی وبسایت تان را بالا برده و در نتیجه افزایش رتبه را خواهید داشت .

با بالا رفتن رتبه ی وب سایت در جستجو ها بهتر دیده می شوید و این یک گام بزرگ و اساسی رو به جلو برای شما محسوب می شود و نتیجه بخش خواهد بود .

برای عکس ها در وبسایت یک اسم اختصاصی بگذارید که معنی دار باشد نه یک اسم الکی . تصاویر هم مثل ما می باشند و باید یک نام درست و حسابی برای خود شان داشته باشند که با ان شناخته شوند .

اگر عکس های وبسایت اسمی معنی دار داشته باشند براساس اسم هایشان می توان آن ها را جستجو نمود و به بالا رفتن رتبه ی سایت و رنکینگ کمک می کنند ، اما اگر برای تصاویری نامی نگذاریم هیچ کمکی به سئوی وبسایت ما نمی کند و کاملا برای ما بی فایده است .

 

بهینه سازی سایت

به الگوریتم های مختلف در گوگل نیز اهمیت دهید ، گوگل چند وقت یک بار الگوریتم های سئوی خود را ارتقا داده و در ان ها تغییر ایجاد می کند تا در این میان سوء استفاده ای پیش نیاید . نکته ی دیگری که نباید آن را فراموش کنید بک لینک ها هستند .

بعضي از افراد می باشند که قصد دارند به کمک بك لينگ از سايت های دیگر ترافيك شان را افزايش بدهند و بالا ببرند . برای بك لينك گرفتن روش هاي گوناگوني وجود دارد و تمام اين بك لينك ها در ترافيك وب سايت شما حتما تأثير به سزايي می گذارد و نقش مهمی را بازی می کند .

با گرفتن بك لينك مناسب و سازنده بازديد كننده ی وب سايت كنجكاو شده كه بر روي لينك ها كليك کرده و از آن ها دیدن نماید و این دقیقا همان کاری می باشد که در نهایت باعث افزايش ترافيك وب سايت شما می شود اما به این نکته توجه نمایید که همه ی این بك لينك ها افزايش ترافیک وبسايت را برای شما نخواهند داشت و برخی از آن ها موثر نیستند.

اگر در جستجو های گوگل قسمت هایی از سایت شما به نمایش گذاشته شد این یعنی این که سایت گوگل از قبل وب سایت تان را ایندکس نموده است اما اگر به نمایش گذاشته نشد یعنی این که سایت شما هنوز ایندکس نشده و گوگل آن را شناخته است ، پس شما باید تلاش کنید تا سایت تان را به طریقی به وب سایت گوگل بشناسانید و بعد از آن در جستجو ها به خوبی دیده شوید و به کاربران سایت شما پیشنهاد داده شود و از این طریق بازدید از سایت تان بالا رفته و افزایش یابد .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.