طراحی سایت با قالب آماده

طراحی سایت با قالب آماده

طراحی سایت آماده و قالب گرافیک سایت آماده:

برای تهیه وبسایت و طراحی سایت های مختلفی که در اینترنت مشاهده میکنید چندین مرحله طی میشود . 

یکی از مراحل در طراحی وب سایت ، طراحی قالب است . طراحی قالب وب سایت و طراحی سایت با قالب آماده در پروژه ی طراحی سایت بصورت معمول کاری بسیار پر زمان است و معمولا زمان زیادی از زمان پروژه را به خود اختصاص می دهد .

بسیاری از افراد و اشخاص در تصمیم گیری درباره رنگ های استفاده شده برای سایت که با اصول زیبایی شناسی مطابقت داشته باشند دچار تردید می شوند ولی با سفارش طراحی سایت آماده می توانند با انتخاب های بسیاری که دارند دیگر نگران این مسئله نباشند. طراحی سایت آماده و قالب گرافیک سایت آماده میتواند به مشتری این امکان را بدهد که دیگر برای انتخاب گرافیک طراحی سایت و رنگ ها وقت زیادی نگذارد و سریع تر کار خود را پیش ببرد و زودتر به طراحی سایت خود دست یابد و پروژه طراحی سایت خود را تحویل بگیرد .

طراحی سایت آماده به سایت هایی اطلاق می شود که قالب آن از قبل وجود داشته و نیاز به طراحی و کدنویسی جداگانه ای نداشته باشد و در واقع از یکسری قالب های اماده استفاده می گردد تا کار سریع تر پیش برود .

اگر طراحی سایت با قالب آماده و قالب گرافیک سایت آماده و طراحی سایت آماده برای وب سایت خود بخواهید باید پروسه و فرآیند طراحی قالب اولیه وب سایت را طی کنید به این ترتیب که معمولا جلسه ای گذاشته میشود و در آن جلسه کارفرما احساس نیازو خواسته ی خود را راجع به قالب سایت، رنگ بندی و المان هایی که مورد نیازش است بازگو می کند و در آخر طراح قالب بر اساس احساس نیاز کارفرما قالب وب سایت را طراحی می کند و بعد طی چندین مرحله که ویرایش انجام شد طرح کلی برای وب سایت تایید می شود .

طراحی سایت با قالب آماده

طراحی وبسایت آماده :

طراحی قالب وب سایت در یک پروژه طراحی سایت معمولا کاری بسیار زمان بر می باشد و معمولا مدت زمان بسیاری از زمان پروژه را به خود اختصاص می دهد . شما میتوانید به جای طراحی اختصاصی گرافیکی برای وب سایت خود از قالب های آماده استفاده کنید تا در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کرده باشید .

همانند بسیاری از طراحی سایت های آماده و قالب گرافیک سایت آماده مزایا و معایبی دارند که در زیر به برخی از موارد اشاره می شود.

اولین مزیت آن مربوط به صرفه جویی در زمان و هزینه ساخت سایت است که با قالب های آماده ای که وجود دارد با صرف چند روز اطلاعات سفارش دهنده در آن درج می شود و سایت برای استفاده آماده می شود.

مسئله دیگری که در مورد طراحی سایت آماده وجود دارد این است که با توجه به قالب های متنوعی که وجود دارد، مشتری حق انتخاب از بین تعداد زیادی قالب دارد و بنا بر نیاز و هدف مشتری می تواند قالبی را انتخاب کند که به هدف و کسب و کار خود نزدیک باشد.

نکته مهم درباره طراحی سایت آماده این است که در طراحی همه قالب های آماده سعی شده استانداردهای طراحی سایت رعایت شود. چرا که برای استاندارسازی این قالب ها دقت زیادی اعمال شده و سازگار با تمامی مرورگر ها است شما با اسودگی خیال می توانید برای باز کردن سایت از هر مرورگری استفاده کنید.

قالب های موجود در بازار برای این گونه سایت ها به دو صورت آماده رایگان و پولی به متقاضیان عرضه می شود:

قالب های آماده رایگان و قالب گرافیک سایت آماده به این صورت است که افراد بعد از خرید قالب، آن را در سایت خود به صورت رایگان در اختیار دیگران می گذارند. گرچه بسیاری از قالب ها به دلیل خطاهای زیادی که در آن وجود دارد بدون مصرف رها شده اند.

استفاده از قالب های آماده پولی و قالب گرافیک سایت آماده یکی از روش های مناسب برای راه اندازی سایت محسوب می شود. این نوع قالب ها باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شوند. در این گونه سایت ها حق انتخاب نیز دارید چرا که با وجود قالب های آماده گزینه های زیادی برای انتخاب دارید.

در همه طراحی سایت ها و مخصوصا در طراحی سایت با قالب های آماده باید به این مسئله توجه شود که سایت بر روی تلفن های هوشمند نیز توانایی لود شدن داشته باشد یا به بیانی دیگر ریسپانسیو بودن بسیار مهم می باشد.

البته نکته بدی که در مورد اینگونه سایت ها وجود دارد این است که با توجه به اینکه اینگونه سایتها توسط شرکت های دیگری طراحی می شوند اعمال هیچ گونه تغییراتی بر روی آن وجود ندارد، ولی اگر سایت شما یک سایت سفارشی باشد هر گونه تغییراتی که دلخواهتان باشد می توانید براحتی بر روی آن اعمال کنید . مثلا می توان آن را از لحاظ شکل و ظاهر و ساختار تغییر داد یا آن را مطابق با اصول سئو ساخت و پرداخت کرد. البته این گونه سایت های اختصاصی نیز بر خلاف سایت های آماده زمان بر و هزینه بر هستند.

طراحی سایت

اگر قصد و نیت شما از داشتن سایت این است که کسب و کار خود را در محیط اینترنت پر رونق کنید و دیگر اختصاصی بودن قالب سایت طراحی شده برایتان چندان اهمیتی ندارد و از طرفی هم قصد دارید تا هزینه کمتری را صرف طراحی وب سایت کنید و در هزینه ها صرفه جویی کنید بهتر است از قالب های آماده در طراحی وب سایت استفاده کنید تا هم به مقصود خود برسید و هم با هزینه کمتری صاحب یک وب سایت شوید اما اگر بحث هزینه زیاد برای شما اهمیتی ندارد میتوانید از گرافیک اختصاصی استفاده کنید . در طراحی سایت با قالب آماده و قالب گرافیک سایت آماده معمولا اگر مشتریان از میان قالب های طرحی را برای وب سایت خود انتخاب نمایند، هزینه طراحی برای آنها کاهش می یابد .

       
نام شما (*) :
ایمیل شما :
تلفن شما (*) :
کد امنیتی (*) :
پیام شما (*) :

برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.